KOZÍ KOSMETIKA

Vzhledem k tomu, že velmi dbáme na zdravý životní styl, rozhodli jsme se k prodeji této jedinečné kosmetiky právě u nás v jídelně. Naše pleť je denně vystavována různým nepříznivým vlivům okolního prostředí (zvláště MY v Ostravě), tyto vlivy působí na její bezprostřední zdraví a vzhled. V oblasti kosmetiky pečující o pleť se nám nabízí široká škála různých krémů, čistících vod a jiných přípravků pro zdraví pleti. Je těžké si vybrat správně.

A proto jsme tady my, protože my pro vás chceme jen to nejlepší…

Běžní výrobci pleťové kosmetiky často spoléhají na masivní reklamu a z velké části se jim to daří. Neznamená to však, že tyto přípravky jsou pro vaši pleť to nejlepší. Naopak většina běžně dostupných druhů kosmetiky obsahuje chemické látky jako syntetické konzervanty, barviva, či parfemace, které mohou pokožku dráždit. Nepříjemnou nevýhodou je také časté testování na zvířatech, jak surovin do produktu použitých, tak následných sloučenin.

Kůže je největším orgánem lidského těla, odděluje a chrání vnitřní orgány od okolního prostředí a zabraňuje přímému škodlivému vlivu. Sama je proto vystavována těmto vlivům, které pro ni mohou být velmi nepříjemné. Pro poškozenou, nebo citlivou pokožku toto působení může znamenat velké problémy. Klasickým problémem je také stárnutí kůže. Pro všechny tyto případy existuje nepřeberné množství různorodých přípravků. Jak si ale vybrat to nejlepší? V tomto případě se vyplatí zvolit přístup – lepší kvalita než kvantita.

DÁMSKÁ ŘADA

Kosmetika Capri je výrobce první a jediné české kosmetiky s vysokým obsahem přírodního mléka. Kosmetické přípravky naších značek La Chévre a Le Chaton se vyrábí dle vlastních originálních receptur a jsou celosvětovým unikátem. Základem naších receptur jsou vzácné složky kozího mléka, vhodně doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty. Takto koncipované přípravky nenabízí žádná jiná kosmetická firma na světě.